RSS Feed

Ogólnie

W życiu walczę we obsłudze IT, jestem takim sobie Wolfem rozwiązującym problemy.
Jak to bywa na swoim, czasami klikam serwery z 24 rdzeniami i 64GB ramu, a czasami reinstaluję windowsy.

Jeżeli tu przyszedłeś i nie jesteś robotem googla, prawdopodobnie szukasz rozwiązania konkretnych problemów, z którymi masz do czynienia w pracy lub/i w życiu. Jeżeli z tego nie żyjesz, a tylko kazali Ci to robić, może się dogadamy? 🙂 Obsługujemy tylko firmy, nie jesteśmy pogotowiem komputerowym.

W fabryce zajmujemy się w szczególności:

1. wsparcie IT w bieżącej działalności firmy, od drukarki po serwery, konfigurujemy, naprawiamy, ustawiamy tak, żeby jak najlepiej pomagało w pracy
2. administrujemy serwerami i sieciami – linux, windows, serwery dedykowane pod portale z dotacji UE, serwery dedykowane w ogóle
3. obsługujemy proces pt. „bezpieczeństwo w firmie” – antywirusy, kopie zapasowe, firewalle, domeny AD i wszystko, co ma wpływ na bezpieczeństwo ogólne – nie zajmujemy się natomiast audytami ani testami bezpieczeństwa (ale możemy polecić dobrych specjalistów od tego – oni przychodzą jak my naklikamy)
4. konsultujemy rozwiązania informatyczne pod katem przydatności w działalności firmy, ponieważ rozwiązujemy tylko istniejące problemy. W odróżnieniu od konkurencji, potrafimy te problemy odpowiednio zidentyfikować i sprowadzić tylko do tych realnych i wymagających rozwiązania.

Kontakt poproszę formularzem.

2 komentarze »

  1. Tom pisze:

    Witam

    ma Pan jakis kontakt na stronie do siebie? bo nie moge nigdzie znalesc, chcialbym zapytac o jedna rzecz zwiazana z siecia.

    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighty three − = seventy four

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.